7.5.3.5 De stagiairs die niet beschouwd worden als leerling
Inhoudstafel
Met de code DWD (= Dimona without DmfAPPL) worden in Dimona aangegeven
- de personen die een niet erkende stage volgen;
- de stagiairs die verbonden zijn met een sui generis stageovereenkomst op basis waarvan zij niet onderworpen worden aan de sociale zekerheid;
- de stagiairs die een opleiding volgen in een gesubsidieerde of erkende onder-wijsinstelling of opleidingscentrum, en wiens stageactiviteiten de duur van zestig dagen overschrijdt in de loop van een jaar.
Niet aangegeven met de code DWD worden
- de leerlingen die een erkende stage/opleiding volgen; zij worden in Dimona aangeduid met de waarde “OTH” en in de DmfA met een waarde in de zone “type leerling” (zie 8.3.3.11);
- de personen die ingeschreven zijn bij een gewestelijk werkloosheidsbureau en die ofwel een individuele beroepsopleiding in de onderneming ofwel een instapstage volgen; zij worden weliswaar niet vermeld in DmfAPPL, maar worden in Dimona aangeduid met respectievelijk de waarden IVT en TRI.